فوریه 3rd, 2018

آغاز دهه مبارکه فجر در فریمان

مراسم گلباران تمثال حضرت امام خمینی(ره) توسط روحانیت معزز ، مسولین و همشهریان محترم در شهرستان فریمان برگزار گردید.

به گزارش خبر فریمان:همزمان با سراسر کشور ، مراسم گلباران تمثال حضرت امام خمینی (ره)،توسط روحانیت معزز ، مسولین و همشهریان محترم در شهرستان فریمان برگزار گردید.

در این مراسم که مسئولین و شهروندان شهرستان حضور داشتند گروه سرود دانش آموزان آموزش و پرورش سرودی را با نام مرگ بر آمریکا اجرا نمودند.

سخنران مراسم،حجت الاسلام محمد حسین ایزدی امام جمعه شهرستان در سخنرانی خود گفت:امام موسی ابن جعفر (ع) فرمودند:یک شخصیتی از قم خواهد آمد و یک عده ای که چند ویژگی دارند دور او را خواهند گرفت،اینها کسانی هستند که ازجنگ باکی ندارند،ترسی به دل راه نمی دهند و توکلشان بر خداوند تبارک و تعالی است.

وی گفت:رمز موفقیت این نظام که بر محوریت ولایت فقیه بزرگ معمار این انقلاب حضرت امام خمینی(ره) که توانست چنین عزتی در جهان برای مسلمانا خلق کند،امروز اگر ما خارج از کشور برویم ایران را با نام امام خیمنی(ره) میشناسند،رمز موفیت امام چه بود؟ ارتباطش با خداوند تبارک و تعالی بود،خداوند نیز قول داده است که بندگانی که با خدا باشند اینها تنها نخواهند بود.

محمد حسین ایزدی گفت:رمز موفقیت ایران اسلامی ما این است که ریشه در آموزه های دین دارد و امروز هم ما اگر توطئه های دشمن را علیه ایران می بینیم به خاطر اسلامی بودن این نظام است که همواره سعی میکنند مانع موفقیت این نظام باشند،زیرا دارند مشاهده میکنند که پرچم عزت و اسقلال در سایر کشورها هم ایجاد شده است.

حجت الاسلام ایزدی افزود:دشمنان از راه جنگ نظامی موفق نشدند از راه حملات اقتصادی موفق نشدند،امروز تهاجمات فرهنگی را دارند چون می دانند آنی که باعث شد جوان ما در مقابل گلوله ها بایستد عقیده او بود،اعتقادات مذهبی او بود و امروز هم دشمن این اعتقادات ما را مورد هدف قرار داده است،سعی دشمن این است که امید را از ما بگیرد،ما را نسبت به همدیگر بدبین کند،اما پیروزی از آن ما است به شرط توکل بر خداوند تبارک و تعالی و همدلی و صمیمیت و وحدت برمحوریت ولایت،قطعا این رمز موفقیت همه ما است


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *