ژوئن 25th, 2017

اختصاص يک و نيم ميليارد تومان براي تکميل يک پروژه ورزشي در فريمان

نماينده مردم فريمان در مجلس شوراي اسلامي گفت: در شهرستان فريمان براي تکمیل پروژه ساخت يک سالن چند منظوره، يک و نيم ميليارد تومان در نظر گرفته شده است.

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی، در گفتگو با خبرفریمان در خصوص برنامه مجلس براي گسترش ورزش اظهارکرد: مجلس در برنامه ششم توسعه يکي از مهم‌ترين اقداماتي را که انجام داد، موضوع در نظر گرفتن درصدي از ماليات ارزش افزوده براي حوزه ورزش و جوانان است که 27 صدم درصد ماليات بر ارزش افزوده به امر ورزش اختصاص‌یافت.

قاضی‌زاده هاشمی افزود: اين 27صدم درصد با توجه به اعتبارات امسال، مبلغ هزار و 300 ميليارد تومان در کل کشور است که دولت آن را در آيين‌نامه پيش‌بيني کرده است و براي تکمیل پروژه‌هاي ورزشي که پيشرفت فيزيکي آن بالاي 50درصد است، هزينه خواهدشد.

نماينده مردم فريمان در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اين که اگر اين امر به درستي انجام شود، شاهد پيشرفت و رونق فضاهاي ورزشي در کشور خواهيم‌بود، خاطرنشان کرد: در شهرستان فريمان براي تکمیل پروژه ساخت يک سالن چند منظوره، يک و نيم ميليارد تومان در نظر گرفته شده که اميدوارم ساخت و راه‌اندازی این سالن ورزشی موجب توسعه ورزش در شهر قهرمان‌پرور و مستعد فریمان بشود.

وي در خصوص برنامه‌های خود براي گسترش ورزش در فريمان، تصریح کرد: مهم‌ترين نکته‌اي که براي ورزش شهرستان فريمان وجود دارد، رونق حوزه ورزش‌هاي جمعي و گروهي است که نمونه آن را در مسابقات ورزشي ماه مبارک رمضان شاهد بوديم، لذا حاميان خوبي را براي يک يا دو ورزش مهم شهرستان فراهم خواهيم‌کرد و شخص بنده اين موضوع را پيگيري خواهم‌کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *