تیر ۴ام, ۱۳۹۶

اختصاص یک و نیم میلیارد تومان برای تکمیل یک پروژه ورزشی در فریمان

نماينده مردم فريمان در مجلس شوراي اسلامي گفت: در شهرستان فريمان براي تکمیل پروژه ساخت يک سالن چند منظوره، يک و نيم ميليارد تومان در نظر گرفته شده است.

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی، در گفتگو با خبرفریمان در خصوص برنامه مجلس برای گسترش ورزش اظهارکرد: مجلس در برنامه ششم توسعه یکی از مهم‌ترین اقداماتی را که انجام داد، موضوع در نظر گرفتن درصدی از مالیات ارزش افزوده برای حوزه ورزش و جوانان است که ۲۷ صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده به امر ورزش اختصاص‌یافت.

قاضی‌زاده هاشمی افزود: این ۲۷صدم درصد با توجه به اعتبارات امسال، مبلغ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در کل کشور است که دولت آن را در آیین‌نامه پیش‌بینی کرده است و برای تکمیل پروژه‌های ورزشی که پیشرفت فیزیکی آن بالای ۵۰درصد است، هزینه خواهدشد.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که اگر این امر به درستی انجام شود، شاهد پیشرفت و رونق فضاهای ورزشی در کشور خواهیم‌بود، خاطرنشان کرد: در شهرستان فریمان برای تکمیل پروژه ساخت یک سالن چند منظوره، یک و نیم میلیارد تومان در نظر گرفته شده که امیدوارم ساخت و راه‌اندازی این سالن ورزشی موجب توسعه ورزش در شهر قهرمان‌پرور و مستعد فریمان بشود.

وی در خصوص برنامه‌های خود برای گسترش ورزش در فریمان، تصریح کرد: مهم‌ترین نکته‌ای که برای ورزش شهرستان فریمان وجود دارد، رونق حوزه ورزش‌های جمعی و گروهی است که نمونه آن را در مسابقات ورزشی ماه مبارک رمضان شاهد بودیم، لذا حامیان خوبی را برای یک یا دو ورزش مهم شهرستان فراهم خواهیم‌کرد و شخص بنده این موضوع را پیگیری خواهم‌کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *