جولای 7th, 2017

از برترین‌های بسیج دانش‌آموزی فریمان تجلیل شد

فرمانده سپاه ناحیه فریمان در مراسم افتتاحیه طرح هجرت 3 گفت: استقلال و پیشرفت بدون اتکا به استکبار و حضور قدرتمندانه ایران در منطقه غرب آسیا از جمله دلایلی دشمنی آمریکا با نظام اسلامی ما است.

به گزارش خبرفریمان، مراسم افتتاحیه طرح هجرت 3 حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی شهرستان فریمان با حضور مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه امام رضا(ع) در محل مجتمع فرهنگی شهید مطهری فریمان برگزارشد.

همچنین این مراسم که به مناسبت اختتامیه برنامه‌های سال تحصیلی دفتر بسیج دانش آموزی شهرستان فریمان(حوزه های مقاومت بسیج شهید فهمیده و حضرت معصومه(س) برگزار شد، از 200 تن از مربیان، سرگروه‌ها و سرمربی شجره طیبه صالحین، فرماندهان واحد برتر، اعضای شورای حوزه، فرهنگیان فعال در برنامه‌های بسیج و برترین‌های بسیج دانش‌آموزی در سال تحصیلی ۹۵_۹۶ در زمینه‌های علمی، فرهنگی، قرآنی و بسیج سازندگی با حضور مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه امام رضا(ع)، فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه فریمان، مدیر آموزش و پرورش، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از مسئولان ادارات فریمان با اهدای لوح یادبود و هدایایی تجلیل شد.

حسین شمس در جمع دانش‌آموزان بسیجی با بیان این که مبنای آموزش و پرورش علم و تحقیق است، اظهارکرد: اگر از این موضوع مهم غفلت شود، دیگر قابل جبران نیست.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فریمان ادامه‌داد: وظیفه آموزش و پرورش تربیت نسل مومن، مسئولیت‌پذیر، دانشمند، عاشق به نظام و مصالح کشور است چرا که چنین نسلی همچون سال‌های دفاع مقدس از کشور دفاع کند.

شمس در ادامه به بیان دلایل دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران پرداخت و تصریح کرد: استقلال و پیشرفت بدون اتکا به استکبار به ویژه در زمینه هسته‌ای، فناوری نانو، هوافضا و سایر مسایل علمی، حضور قدرتمندانه ایران در منطقه غرب آسیا و ناکامی غرب از بوجود آوردن خاورمیانه بزرگ از جمله دلایلی دشمنی آمریکا با نظام اسلامی ما است.

وی خاطر نشان کرد: دشمن به دنبال جنگ نرم از طریق رواج فرهنگ و سبک زندگی غربی است اما جوانان مومن و انقلابی که افسران جنگ نرم به شمار می‎روند، با هوشیاری در مقابل حربه‌های دشمن ایستاده‌اند.

وی همچنین گفت: جریانی در کشور سعی دارد با اجرای سند منحط غربی 2030، آموزش و پرورش را از مسیر اصلی خود و تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که مطابق ارزش‌ها و فرهنگ ایرانی اسلامی ما است، دورکند.

شمس افزود: با صدور دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر آتش به اختیار جوانان انقلابی حجت بر همه تمام‌شده، بنابراین باید در تمامی ابعاد فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و آموزشی از انفعال بیرون‌ آمد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فریمان در پایان، با اشاره به آغاز اردوهای جهادی دانش‌آموزان بسیجی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این اردوها، تحقق فرامین رهبر انقلاب در حوزه اجرای اقتصاد مقاومتی، تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس، حفظ انسجام و ایجاد روحیه نشاط و همدلی در بین دانش‌آموزان و ترویج فرهنگ کار و آشنایی با قشر محروم جامعه است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *