مارس 12th, 2018

اعزام كاروان راهيان نور فريمان به مناطق عملياتي جنوب كشور + تصاوير

امروز هر چه ما داریم از برکات خون عزیزانی است که در دوران دفاع مقدس جانشان را تقدیم به اسلام نمودند

به گزارش خبرفریمان:صبح امروز،كاروان راهیان نور فريمان متشكل از 7 دستگاه اتوبوس و یک آمبولانس به همراه دو پزشک با بدرقه،فرماندار ،امام جمعه و فرمانده انتظامی و دیگر مسئولان شهرستان،از سپاه ناحيه فريمان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شد.

سرهنگ دوم پاسدار محمد رحیمی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فريمان و مسئول کاروان در مراسم بدرقه زائران كربلاي ايران اظهاركرد: ما سفر معنوی در پیش داریم و باید از برکات این سفر استفاده کافی را ببریم و در انتهای سفر توشه خیر با خود سوغات بیاوریم و هدف اصلی از این سفر پاسداشت از دفاع مقدس است.

سرهنگ دوم پاسدار رحیمی خاطرنشان كرد: امروز هر چه ما داریم از برکات خون عزیزانی است که در دوران دفاع مقدس جانشان را تقدیم به اسلام نمودند،این امنیت به برکت خون همان شهدا است.

رحیمی افزود:دوران دفاع مقدس دوران انسان سازی و تربیت روح و جسم بود.

زائران این سفر معنوی میزبان امام جمعه شهرستان نیز بودند.

حجت الاسلام محمد حسین ایزدی در جمع زائران راهیان نور با اشاره به اینکه هر انسان نیاز به تجربه دارد گفت: باید از گذشته برای امروز درس بگیریم و از تجربیات گذشتگان استفاده کنیم.

وی گفت:این سفر مکتب درس تربیتی است،مخصوصا برای جوانان و نوجوانان،تداعی خاطرات ایثار و ازخود گذشتگی رزمندگان دفاع مقدس و شهدایی که از جانشان گذشتند بهترین درس برای همگان است.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برچسب‌ها,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *