شهریور ۶ام, ۱۳۹۶

افتتاح چند پروژه عمرانی و بهداشتی در فریمان

پروژه آبرساني به روستاهاي چرم، ناري، رزمگاه عليا و الغور، طرح هادي روستاي احمدآباد و چند پروژه بهداشتی دیگر در شهرستان فريمان به بهره برداری رسید.

پروژه آبرسانی به روستاهای چرم، ناری، رزمگاه علیا و الغور شهرستان فریمان با حضور نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار و تنی چند از مسئولان ادارات افتتاح و به بهره برداری رسید.

رییس آبفای روستایی شهرستان فریمان در حاشیه این مراسم به خبر فریمان اظهار کرد: در حال حاضر تعداد ۹۳ روستای شهرستان با جمعیت ۳۴ هزار و ۵۰۰نفر تحت پوشش خدمات این اداره هستند و از نعمت آب شرب بهداشتی و سالم بهره مند شده اند.

احمد صبوری گفت: در پروژه آبرسانی روستای چرم ۸۸ خانوار از نعمت آب سالم بهره مند شدند که برای انجام این پروژه ۳ و نیم کیلومتر لوله گذاری و ۴ باب حوضچه با اعتبار ۳هزار و ۸۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

صبوری در خصوص پروژه آبرسانی روستای ناری نیز گفت: در این پروژه ۹۷ خانوار از نعمت آب شرب سالم بهره مند شدند و ۲هزار و ۷۰۰ میلیون ریال بابت اجرای یک کیلومتر لوله گذاری و حفر یک حلقه چاه و ۲ باب حوضچه و سایر موارد لازم هزینه شد.

وی در ادامه به تشریح پروژه آبرسانی به روستای زلزله زده الغور پرداخت و اظهار کرد: برای احداث و انتقال بیش از ۲ کیلومتر لوله آب و حفر یک حلقه چاه و یک باب مخزن ۵۰ متر مکعبی در این روستای ۵۹ خانواری ۴ هزار میلیون ریال هزینه شده است.

وی در پایان به پروژه آبرسانی به روستای زلزله زده رزمگاه علیا اشاره کرد و توضیح داد: آبرسانی به این روستای ۳۵ خانواری ۳هزار و ۹۰۰ میلیون ریال هزینه در برداشت و بیش از ۳ کیلومتر لوله گذاری انجام و یک حلقه چاه حفر شد.

همچنین پروژه تعویض آمبولانس پایگاه اورژانس ۱۱۵ سنگ بست با هزینه ای بالغ بر۴۰۰میلیون تومان و پروژه برق رسانی به این پایگاه با هزینه۲۵میلیون تومان و خانه بهداشت روستای چرم با اعتباری بالغ بر ۱۰۵میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

شایان ذکر است ، در پایان مسئولان در سومین روز از هفته دولت طرح هادی روستای احمدآباد را با حجم آسفالت ۸هزار و ۹۵۰مترمربع و سنگ فرش ۲هزار و ۸۵۰متر مربع با اعتباری بالغ بر۳۵۰میلیون تومان افتتاح کردند.
انتهای پیام/

  • photo_2017-10-26_07-31-37
  • photo_2017-10-26_07-31-52


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *