آگوست 8th, 2017

انتخاب شهردار براساس توان اجرایی، تعهد و مدیریت باشد

مسئله مهم انتخاب شهردار براساس توان اجرایی، تعهد و مدیریت دلسوزانه و خلاق است تا بتوان با اداره امور هر چه بهتر شهر بر مشکلات پیش روی فائق آید.

به گزارش خبرفریمان، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا کمتر از یک‌ماه دیگر به طور رسمی شروع به کار می‌کنند و اولین اقدام آنان انتخاب شهردار است.

منتخبان مردم در شورای اسلامی شهر فریمان از زمان اعلام نتایج انتخابات تا کنون با تشکیل جلسات رسمی و غیررسمی مختلف و استفاده از نظرات مردم، کارشناسان و صاحبان اندیشه پس از بررسی گزینه‌های متعدد درصدد انتخاب قطعی شهردار فریمان هستند.

مسئله مهم است انتخاب شهردار براساس توان اجرایی، تعهد و مدیریت دلسوزانه و خلاق است تا بتوان با اداره امور هر چه بهتر شهر بر مشکلات پیش روی فائق آید.

از آنجا که مردم با نگاهی تیزبین رفتار منتخبان شورای اسلامی شهر را رصد می‌کنند به آنان توصیه می‌شود بدون تعصب و پرهیز از هرگونه حب و بغض شخصی و گرایش‌های سیاسی مدیریت شهر را به بهترین گزینه بسپارند.

مشکلات فراوانی در سطح شهر از جمله توجه جدی به توسعه گردشگری باتوجه به آب و هوا و وضعیت اقلیمی مطلوب فریمان و توجه به آسیب های اجتماعی و فرهنگی و…دیده می‌شود و همه امید خود را به کابینه ای متوجه کرده اند که با وعده و وعید قبل از انتخابات می خواهد مشکلات را در حوزه های مختلف و به‌خصوص معیشتی برطرف کند.

لحظه شماری مردم در آن است تا شورای جدید به رفع مشکلات مردم به ویژه در مناطق محروم بپردازد که برای تحقق آن نیاز به همت و مدیریت جهادی و نگاه به توانمندی‌های داخلی و استفاده از ظرفیت‌های موجود است.

شهر فریمان دارای امکانات طبیعی و منابع کم‌نظیری است که استفاده از آن‌ها می‌تواند وضع موجود را بهبود بخشیده و سرعت پیشرفت و توسعه شهر افزون بخشد.

آنچه امروز به آن نیازمندیم همدلی و همسویی همه اقشار و گروه‌های سیاسی جامعه برای رسیدن به وحدت و یکپارچگی هستیم و تجربیات گذشته تاکنون نشان داده که امور شهری با سیاسی‌بازی و حزبی‌نگری اداره نخواهد شد و تنها این امر مانع پیشرفت امور و حل مشکلات مردم خواهد بود.

امید می‌رود منتخبان مردم با انتخاب شهرداری دلسوز، متعهد و توانا زمینه رشد و تعالی شهر فریمان را فراهم آورند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *