ژانویه 1st, 2018

بازدید سرزده از دستگاهها به منظور پایش میزان تکریم

سرگردانی ارباب رجوع در فضای ادارات سرخوردگی اجتماعی را در پی خواهد داشت و بازدید سرزده از دستگاهها به منظور پایش میزان تکریم ارباب رجوع در دستور کار قرار دارد

به گزارش خبر فریمان: عباسعلی صفایی فرماندارفریمان در جلسه شورای اداری بر ضرورت صیانت از ساعات اداری و حضور مدیران در محل خدمت خود تاکید کرد. عباسعلی صفایی با تاکید بر اینکه پس از این جلسات عمده و فراگیر این شهرستان خارج از ساعات اداری برگزار خواهد شد اظهار داشت: وقت مدیران در ساعات اداری متعلق به مردم و تمشیت امور اجتماعی است و تلاش خواهیم کرد که از این زمان بهره برداری بهینه شود.

وی همچنین افزود:گزارش دهی مبتنی بر حقیقت فرایندهای جاری از سوی مدیران مورد انتظار است.

فرماندار فریمان همچنین خواستار تعیین تکلیف بدهی ادارات به دستگاههای خدمات رسان شد و ابراز داشت: هرچه پیوند میان مدیران و مردم تحکیم و تعمیق پیداکند، نیل به اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشرفت و تعالی سازمانی آسانتر می شود.

عباسعلی صفایی همچنین با اشاره به در پیش بودن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از نهادهای شهرستان خواست تا به جمعبندی و تکمیل خدمات و پروژه های در اختیار خود پرداخته و برای آغاز بهره برداری به ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان منعکس نمایند.

صفایی در پایان نسبت به غیبت کارکنان ادارات در ساعات اداری و در محل خدمت خود هشدار داد،و افزود: سرگردانی ارباب رجوع در فضای ادارات سرخوردگی اجتماعی را در پی خواهد داشت و بازدید سرزده از دستگاهها به منظور پایش میزان تکریم ارباب رجوع در دستور کار قرار دارد.

برچسب‌ها,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *