سپتامبر 6th, 2017

برگزاری نمازجماعت یکی از برنامه های مهم مدیران مدارس باشد

مدیر آموزش و پرورش فریمان گفت: پرداخت هزینه های آب، برق وگاز مدارس اولویت های اول مدیران است/ برگزاری نمازجماعت اول وقت همراه با حضور باشکوه همکاران ودانش آموزان یکی از اهداف مهم مدارس باشد.

به گزارش خبرفریمان احمد برزخی فریمانی در جمع مدیران ومدیرآموزگاران مدارس شهرستان فریمان درمحل سالن اجتماعات آموزش و پرورش ضمن تبریک ایام دهه ولایت و گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان انقلاب اسلامی ومدافع حرم، از زحمات مدیران در برنامه ریزی،ساماندهی و آماده سازی مدارس به منظور آغاز سال تحصیلی جدید تشکرکرد وافزود: شروع مهر امسال همزمان با ایام محرم و هفته دفاع مقدس با شعار مهرحسیی،زنگ ایثار و نماز است.

مدیر آموزش و پرورش فریمان اظهار امیدواری کرد: با کمک و همدلی مدیران مهر خوب وسرشار از نشاط وشادابی برای دانش آموزان آغاز کنیم و برگزاری نمازجماعت اول وقت همراه با حضور باشکوه همکاران ودانش آموزان یکی از اهداف و برنامه های مهم مدیران مدارس باشد.

برزخی در ادامه بیان کرد: از همکارانی که امسال به کسوت بازنشستگی نائل می شوند فراموش نکنیم ودر برنامه های اول مهرحتما دعوت کنیم تا یک خاطره شیرین در دوران خدمت داشته باشند، همچنین از خیرین مدرسه ساز، شوراهای اسلامی شهر روستا،دهیاران و خانواده های شهدا وایثارگران که تمامی افتخارات کشوررا مدیون این بزرگواران هستیم نیز دعوت شود.

مدیرآموزش و پرورش در ادامه پرداخت هزینه های آب،برق وگاز مدارس را از اولویت های اول مدیران بیان کرد و گفت: مدیرا ن سعی نمایند با همت وخودیاری والدین وخیرین نسبت به پرداخت قبوض اقدام نمایند. وی گفت: مدیران نسبت به بقیه موارد مدارس از لحاظ مالی برنامه ریزی کنند زیرا تا کنون هیچ گونه تفاهم نامه ای بین نهادهای دولتی در خصوص قبوض مدارس مطرح نشده است.

برزخی در ادامه خواستار حمایت مدیران وکادر اجرایی از دانش آموزان بی سرپرست و یتیم شد و گفت: در آغاز سال تحصیلی نگاه ویژه ای نسبت به این دانش آموزان داشته باشید ودست حمایتی نسبت به این دانش آموزان داشته باشید.

در ادامه این جلسه معاون آموزشی مدیریت از تلاش های مدیران در خصوص برنامه های پروژه مهر قدر دانی کرد وگفت: در زمینه کلاس بندی وثبت نام دانش آموزان جدیت بیشتری داشته باشند تا در اول مهر با مشکل مواجه نشوند.

معاون پشتیبانی وتوسعه مدیریت نیز گفت: با توجه به تغییرات وجابه جایی مدیران مدارس نسبت به تغییر وتحول مدارس واسناد مدارس دقت بیشتری داشته باشند وپیگیر مسائل مالی با توجه به این تغییرات بوده تا در آینده با مشکلی مواجه نشوند.

در پایان معاون پرورشی و تربیت بدنی ضمن تبریک اعیاد قربان وغدیر و هفته ولایت بیان کرد: مدیران نگاه سازنده ای نسبت به فعالیت ها و برنامه های پرورشی مدارس داشته باشند با معاون پرورشی مدارس همکاری و تعامل داشته باشند.

انتهای پیام/


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *