جولای 12th, 2017

تجلیل از بانوان محجبه در فریمان

به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب بانوان شهرستان فریمان تعدادی از بانوان محجبه در فریمان تجلیل شدند.

به گزارش خبرفریمان، اجتماع بزرگ بانوان فاطمی شهرستان فریمان به مناسبت روز ملی حجاب و عفاف با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، جمعی از پایوران سپاه ناحیه فریمان و به همت حوزه مقاومت بسیج خواهران شهرستان فریمان در محل باغ ملی این شهر برگزار شد.

در این مراسم ، حجت الاسلام سید مرتضی حسینی استاد حوزه و دانشگاه در جمع بانوان فریمانی با تاکید بر نقش حجاب و عفاف در حفظ بنیان خانواده اظهارکرد: در جوامع غربی به خاطر افسارگسیختگی و بی بندوباری فرهنگی بنیان خانواده متزلزل شده است.

حجت الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: در فرهنگ اسلام ارزش بانوان ارزشمند و والا است بنابراین نباید به زن به عنوان کالا و ابزار نگریست و در معرض دید نامحرمان قرار داد.

وی افزود: بی حجابی گناهی آشکار و مفسده‌ای بزرگ است که موجب حرمت‌شکنی و هنجارشکنی در سطح جامعه و ازبین رفتن ارزش‌های دینی و انقلابی می‌شود، بنابراین باید در حفظ و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در سطح جامعه بیش از پیش بکوشیم.

این استاد حوزه و دانشگاه حجاب را مایه استواری و استحکام بنای خانواده و ایجاد عشق و مودت بین زوجین دانست و تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین عوامل طلاق فساد و بی حجابی زنان است چرا که این رفتار ناپسند موجب ایجاد شکاف در روابط زناشویی و بدبینی نسبت به یکدیگر می‌شود.

در ادامه از تعدادی از بانوان بانوان محجبه شاغل در ادارات فریمان با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

همچنین قطعنامه پایانی راهپیمایی حجاب و عفاف قرائت گردید و با شعار تکبیر مورد تایید حاضران قرارگرفت.

گفتنی است برپایی نمایشگاه فروش محصولات فرهنگی، ایستگاه نقاشی با موضوع عفاف و حجاب و نیز اهدای شاخه‌های گل به بانوان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

انتهای پیام/

  • DSC01700
  • DSC01703

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *