فوریه 12th, 2018

تقدير و تشکر شهردار فرهادگرد از شهروندان

حضور پرشور و آگاهانه شما، در جشن طلیعه خورشید انقلاب شکوهمند اسلامی؛ رزمایشی ملی بود که در آیینه تاریخ سی و نه ساله انقلاب، اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی را انعکاسی جهانی داد.

تقدير و تشکر شهردار از حماسه پرشكوه همشهریان محترم فرهادگرد و مردم ولایت مدار روستاهای همجوار در راهپیمایی 22 بهمن

حمید کهنسال شهردار فرهادگرد با صدور پیامی از حضور پر شور و گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

به گزارش خبرفریمان،در متن این پیام آمده است:

به نام خدای يگانه
مردم آگاه و غیور شهر فرهادگرد و روستاهای همجوار

حضور پرشور و آگاهانه شما، در جشن طلیعه خورشید انقلاب شکوهمند اسلامی؛ رزمایشی ملی بود که در آیینه تاریخ سی و نه ساله انقلاب، اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی را انعکاسی جهانی داد.

آری بار ديگر حماسه انقلاب اسلامی در روز پیروزی گل بر گلوله خوش بر حافظه جهانیان ماندگار شد.
درود خدا بر همه ملت ايران و شما مردم مؤمن، ولایتمدار، همیشه در صحنه و انقلابی شهر فرهادگرد که بار دیگر همگام با ملت غیور ایران اسلامی، برای تجدید بیعت با آرمان های ايران اسلامی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و لبیک به خواست های رهبر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) حماسه ای عظیم آفریدید.

اینجانب این حضور عاشقانه و مخلصانه شهروندان فهیم و مومن فرهادگرد و روستاهای همجوار، خانواده های معظم شهداء و ایثارگران، روحانیت معزز، مسولین دلسوز، ریاست و اعضاء محترم شوراء، نیروهای محترم نظامی، امنیتی و انتظامی، بسیجیان و سپاهیان سلحشور، بانوان محترمه، اصناف ( کسبه های محترم )، فرهنگیان، دانشجویان، کارگران زحمتکش ، کشاورزان سخت کوش، دامداران عزیز، دانش آموزان آینده ساز، مدیران و نیروهای خدوم شهرداری را ارج نهاده و از خداوند متعال توفیق شما و همه ملت شریف و بزرگوار ایران را در پاسداری از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستارم.

حمید کهنسال
شهردار فرهادگرد – 22 بهمن ماه 96

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *