دسامبر 8th, 2017

توطئه های دشمن باعث وحدت می شود

برخورد قاطع سردار سلیمانی، با رئیس سیا عزتمندانه بود

به گزارش خبر فریمان،امام جمعه فریمان در خطبه های امروز (17 آذرماه) نماز جمعه عبادی سیاسی در حضور نماز گزاران عزیز گفت:اخیرا شنیدیم که این تصمیم نا بخردانه دولت آمریکا در انتقال سفارت خانه آمریکا از تلاویو به قدس که این نشان از بی خردی رئیس جمهور آمریکا است.

وی گفت:همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند این نشانه عجز اینهاست که این تلاشها و کوششها را دارند انجام میدهند،این ویژگی دشمن است که دنبال منافع خودش است و سعی میکند همواره ظلم و جنایت را داشته باشدواین هوشیاری و بیداری مردم مسلمان رامی طلبد.

حجت السلام ایزدی بیان داشت:همواره دشمنان ما که در راس آنها خود اسرائیلی ها و آمریکایی ها هستند،قصدشان جلو گیری از نفوذ و گسترش اسلام ناب محمدی است و در این راستا برخی از شعارهای پوشالی هم برای این است که آنها یک پوششی برای اهدافشانداشته باشند.

وی در ادامه بیان داشت: اگر شما به فکر دموکراسی هستید چرا دخالت در امور سایر کشور ها می کنید،چرا اجازه نمی دهید ملت عراق و افقانستان و سوریه،خود ملتها برای خودشان تصمیم بگیرند.

ایزدی گفت: حقوق بشر آمریکایی را در خاور میانه همگان دیدند،در واقع اگر بررسی کنیم خود آنها مظهر بوجود آوردن ظلمها و جنایتها و در واقع خود آنها حقوق بشر را پایمال می کنند.

حجت السلام محمد حسین ایزدی گفت: در همین جنگ هشت ساله عاملان بوجود آورنده این جنگ خود اسرائیلی ها و آمریکایی ها بودند و در واقع از بین بردن و به شهادت رساندن خیل کثیری از اقشار مردم در این نظام کشاورز و سیاسی و بازاری و شخصیتهای علمی اینها دیگر از توطئه های دشمنان بر علیه این مردم و این نظام بوده اما دیدند با اینها راه به جایی نمیبرند آمدند سعی کردند که چهره اسلام را بدبین کنند و تغییر چهره اسلام یکی دیگر از توطئه های دشمن علیه مسلمانان است و در این راستا هم تولید کردند هم تقویت کردند گروه هایی تحت عنوان مسلمان بر علیه مسلمانها،که دیدیم و شنیدیم و بر کسی پوشیده نیست خود طالبان،القاعده و النصره و خود داعشی که خودشان تولید کردندو تقویت کردند و به ظاهر هم نتوانستند باآن مبارزه کنند و می گفتند ما یک زمان بیست،سی ساله ای می خواهیم،که تمام اینها البته لطف خداوند تبارک و تعالی است. این توطئه ها گرچه هزینه هایی دارد،تلخ است برای مسلمانان برای نظام جمهموری اسلامی اما یک پیام زیبایی را به جهان ثابت کرد از قوت و قدرت و عظت ایران اسلامی.

وی گفت:حماقت اخیر ترامپ که از سال 1993 این مصوبه را داشتند و هیچ رئیس جمهوری هم جرات نمی کرد که این را اعلام کند که اخیرا بعد از چندین ماه ترامپ اعلام کرد که این شاید یک لطف خداوند تبارک و تعالی است که باعث همگرایی بیشتر مسلماناند در روزهای انتهایی هفته وحدت که این هم یکی دیگر از حماقت های دشمنان ما است که باعث همگرایی و وحدت ملتهای مسلمان و به این نتیجه خواهند رسید،ملتهای مسلمان همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند: در 25 سال آینده اسرائیلی وجود نخواهد داشت در واقع شاید زودتر از 25 سال ملتهای مسلمان شاهد برچیده شدن این غده سرطانی شوم جعلی ان شاءالله خواهند بود.

حجت السلام ایزدی با یادآوری نگارش نامه رئیس سیا به سردار سلیمانی اظهار داشت: ‌برخورد قاطع سردار سلیمانی، با رئیس سیا عزتمندانه بود که به اعتراف آمریکایی‌ها نامه را باز نکرده، به آنان برگرداند.

 


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *