جولای 15th, 2017

تیم وزنه‌برداری بسیج فریمان نائب قهرمان استان شد

تیم وزنه برداری بسیج فریمان در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی استان با اختلاف اندک یک امتیاز مقام دوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.

حسین توکلی فریمانی در گفتگو با خبرفریمان اظهارکرد: تیم وزنه برداری بسیج فریمان در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی استان که با حضور 7 تیم از شهرستان های فریمان، تربت حیدریه، مشهد ، تربت جام، قوچان الف، قوچان ب و سبزوار به مدت دو روز در سالن جهان پهلوان تختی مشهد برگزار شد با اختلاف اندک یک امتیاز مقام دوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.

رییس هیئت وزنه برداری شهرستان فریمان ادامه‌داد: تیم وزنه‌برداری فریمان با 8 وزنه‌بردار در این مسابقات حضور یافت که مهدی عبدالهی در دسته 69، امین قربانی در دسته 77 و محمدخداپرست در دسته 85 مقام دوم را کسب کردند وعرفان عبدالهی در دسته 56 و ابوالفضل رستمی 105کیلو سکوی سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

توکلی فریمانی با اشاره به این که سعید محسنی در مثبت105 کیلومقام اول را کسب کرد، خاطرنشان کرد: وی با بالابردن وزنه 178کیلو در حرکت دو ضرب با اقتدار قهرمان استان شد و ضمن مبهوت کردن همگان آخرین و سنگین‌ترین وزنه مسابقات وزنه‌برداری استان را در مشهد به نام خود ثبت کرد.

وی با بیان این که محمد اصغری و پوریا امیدی که برای اولین بار در مسابقات استانی حضور یافتند سکوی چهارم این دوره ازمسابقات را کسب کردند، افزود: به خاطر درخشش محمدخداپرست وزنه بردار خوش آیته فریمان ، جایزه ویژه این مسابقات شامل کفش و لباس وزنه برداری به وی اهدا شد.

توکلی با بیان این که در پایان این دوره از مسابقات تیم قوچان با192امتیاز اول شد و تیم فریمان با یک وزنه‌بردار کمتر و کسب 191 امتیاز سکوی دوم این دوره از مسابقات را کسب کرد، یادآور شد: تیم مشهد با اختلاف فاحش 171امتیاز سوم شد.

رییس هیئت وزنه برداری شهرستان فریمان ضمن تشکر از زحمات حمیدرضا هداوندخانی سرپرست تیم و علی خیردوست مربی تیم بسیج فریمان، گفت: در مراسم اختتامیه این مسابقات به سرپرست تیم وزنه‌برداری بسیج فریمان لوح تقدیر و کاپ قهرمانی اهدا شد.

انتهای پیام/

  • photo_2017-09-12_10-57-32
  • تیم وزنه برداری بسیج فریمان نایب قهرمان استان شد (1)
  • تیم وزنه برداری بسیج فریمان نایب قهرمان استان شد (2)
  • تیم وزنه برداری بسیج فریمان نایب قهرمان استان شد (3)


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *