تیر ۲۴ام, ۱۳۹۶

تیم وزنه‌برداری بسیج فریمان نائب قهرمان استان شد

تیم وزنه برداری بسیج فریمان در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی استان با اختلاف اندک یک امتیاز مقام دوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.

حسین توکلی فریمانی در گفتگو با خبرفریمان اظهارکرد: تیم وزنه برداری بسیج فریمان در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی استان که با حضور ۷ تیم از شهرستان های فریمان، تربت حیدریه، مشهد ، تربت جام، قوچان الف، قوچان ب و سبزوار به مدت دو روز در سالن جهان پهلوان تختی مشهد برگزار شد با اختلاف اندک یک امتیاز مقام دوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.

رییس هیئت وزنه برداری شهرستان فریمان ادامه‌داد: تیم وزنه‌برداری فریمان با ۸ وزنه‌بردار در این مسابقات حضور یافت که مهدی عبدالهی در دسته ۶۹، امین قربانی در دسته ۷۷ و محمدخداپرست در دسته ۸۵ مقام دوم را کسب کردند وعرفان عبدالهی در دسته ۵۶ و ابوالفضل رستمی ۱۰۵کیلو سکوی سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

توکلی فریمانی با اشاره به این که سعید محسنی در مثبت۱۰۵ کیلومقام اول را کسب کرد، خاطرنشان کرد: وی با بالابردن وزنه ۱۷۸کیلو در حرکت دو ضرب با اقتدار قهرمان استان شد و ضمن مبهوت کردن همگان آخرین و سنگین‌ترین وزنه مسابقات وزنه‌برداری استان را در مشهد به نام خود ثبت کرد.

وی با بیان این که محمد اصغری و پوریا امیدی که برای اولین بار در مسابقات استانی حضور یافتند سکوی چهارم این دوره ازمسابقات را کسب کردند، افزود: به خاطر درخشش محمدخداپرست وزنه بردار خوش آیته فریمان ، جایزه ویژه این مسابقات شامل کفش و لباس وزنه برداری به وی اهدا شد.

توکلی با بیان این که در پایان این دوره از مسابقات تیم قوچان با۱۹۲امتیاز اول شد و تیم فریمان با یک وزنه‌بردار کمتر و کسب ۱۹۱ امتیاز سکوی دوم این دوره از مسابقات را کسب کرد، یادآور شد: تیم مشهد با اختلاف فاحش ۱۷۱امتیاز سوم شد.

رییس هیئت وزنه برداری شهرستان فریمان ضمن تشکر از زحمات حمیدرضا هداوندخانی سرپرست تیم و علی خیردوست مربی تیم بسیج فریمان، گفت: در مراسم اختتامیه این مسابقات به سرپرست تیم وزنه‌برداری بسیج فریمان لوح تقدیر و کاپ قهرمانی اهدا شد.

انتهای پیام/

  • photo_2017-09-12_10-57-32
  • تیم وزنه برداری بسیج فریمان نایب قهرمان استان شد (1)
  • تیم وزنه برداری بسیج فریمان نایب قهرمان استان شد (2)
  • تیم وزنه برداری بسیج فریمان نایب قهرمان استان شد (3)


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *