آگوست 16th, 2017

جانباز فريماني در اردوی تيم ملي جوانان واليبال نشسته حضور یافت

رئیس اداره ورزش و جوانان فریمان خبر داد: عليرضا پورسمناني جانباز نيروي انتظامي شهرستان فریمان در اردوي تيم واليبال نشسته جوانان تيم ملي حضور یافت.

محمدعلی نهادی به خبرفریمان اظهار کرد: عليرضا پورسمناني جانباز سرافراز نيروي انتظامي شهرستان فریمان در سومين مرحله اردوي تيم واليبال نشسته جوانان تيم ملي حضور یافت.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریمان افزود: در تمرینات این مرحله که مصادف با حضور تیم ملی آلمان در ایران است، چهار دیدار تدارکاتی با تیم آلمان نیز پیش‌بینی شده که یک دیدار آن روز گذشته انجام شد و دیگر بازی‌ها طی روزهای 24، 26 و 28 مرداد ماه برگزار می‌شود.

نهادی یاداور شد: اين جوان غيور قبل از نایل آمدن به درجه جانبازی به ورزش والیبال می‌پرداخت و بعد از جانبازی با انجام تمرین‌های مداوم پس از یک سال تمرین موفق به جلب نظر هادی رضایی رئیس هیأت خراسان رضوی شد و به اردوی تیم ملی جوانان والیبال نشسته راه‌یافت.

وی با بیان این که سرپرستی این اردو که از 22 تا 29 مرداد ماه جاری در کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولین برپا است، بر عهده حسن شاهی است افزود: جابر خلف‌زاده، سرمربی تیم ملی با همراهی محمدرضا رحیمی، مربی تیم ملی، محسن براتی و عبدالزهرا سیلاوی‌زاده، کمک مربیان تیم ملی، بر تمرینات این اردو نظارت دارند.

شايان ذکر است، عليرضا پورسمناني ورزشکار شايسته فريماني اهل روستاي تقي آباد فريمان صبح روز هفتم مرداد ماه سال 94 در منطقه مرزی لار زاهدان بعد از درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح در سیستان و بلوچستان حین پاکسازی منطقه دو پای خود را از ناحیه مچ و ساق از دست داد و پس از افتخار جانبازي با علاقه فراوان و حمایت خانواده به واليبال نشسته روي‌آورد.

انتهای پیام/

  • photo_۲۰۱۷-۰۸-۱۴_۱۰-۳۳-۳۱
  • photo_2017-10-13_10-59-22
  • photo_2017-10-13_12-23-44


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


5 پاسخ به “جانباز فريماني در اردوی تيم ملي جوانان واليبال نشسته حضور یافت”

  1. تبریک عرض می کنم.افتخار بزرگی است برای خطه قهرمان پرور فریمان

  2. سهی گفت:

    سلام و درود بر تقی آباد فریمان ،بلند همتان فریمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *