آوریل 16th, 2018

جلسه فوق العاده شورای مدیریت هماهنگی بحران شهرستان تشکیل شد

همزمان با کاهش محسوس دما در سطح استان و بروز شرایط جوی ویژه، فرماندار فریمان دستور تشکیل جلسه فوق العاده شورای هماهنگی مدیریت بحران را صادر کرد.

به گزارش خبرفریمان:همزمان با کاهش محسوس دما در سطح استان و بروز شرایط جوی ویژه، فرماندار فریمان دستور تشکیل جلسه فوق العاده شورای هماهنگی مدیریت بحران را صادر کرد.

در این جلسه مهندس عباسعلی صفایی فرماندار شهرستان فریمان ضمن ابراز خرسندی از نتایج مانور مقابله با زلزله که در سالگشت رخداد زمین لرزه سفیدسنگ برگزار شد گفت: بهترین نوع جبران خسارت، پیشگیری از وقوع آن تا حد امکان است و با توجه به شرایط و تحولات جوی که در شهرستان حاکم شده ، می طلبد تا پیش از وقوع هر حادثه احتمالی، آمادگی لازم در میان دستگاههای بحران محور ایجاد شود.

عباسعلی صفایی اظهار داشت طی ساعات و روزهای آینده کاهش محسوس دما و حتی بارش برف در ارتفاعات و نقاط روستایی نیز مورد انتظار است و از ظهر سه شنبه فرایند بازگشت دما شکل خواهد گرفت.

صفایی تاکید کرد هماهنگی برای مدیریت بحران تعطیل بردار نیست و پذیرفته نخواهد بود که مدیر نهاد یا اداره ای به علت واقع شدن زمان مانور یا رخداد حادثه طبیعی در ساعات غیر اداری در مانور ها و اعلام وضعیت های پیش دستانه حضور پیدانکند.

 

منبع : زیرپرتال فرمانداری فریمان


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *