تیر ۱۹ام, ۱۳۹۶

حضور گسترده شهروندان فریمانی در جشنواره رضوی

مسئول کتابخانه شهید مطهری فریمان گفت: عملکرد خوب کتابخانه را زمینه ساز مشارکت گسترده شهروندان فریمانی در جشنواره کتابخوانی رضوی بود.

زهرا شیردل، مسئول کتابخانه شهید مطهری فریمان در گفتگو با خبرفریمان تلاش و عملکرد خوب کتابخانه را زمینه ساز مشارکت گسترده شهروندان فریمانی در جشنواره کتابخوانی رضوی توصیف کرد.

شیردل با بیان این مطلب اظهارکرد : از ابتدای شروع هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی و با برنامه ریزی صورت گرفته کار هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در فریمان آغاز شد.

وی ادامه داد: تشکیل ستاد هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور امام جمعه شهرستان و بیست نفر از مدیران مدارس، صدور بخشنامه از طرف مدیر آموزش و پرورش فریمان به تمامی مدارس شهرستان و شهرهای قلندرآباد، سفیدسنگ و فرهادگرد، صدور بخشنامه از طرف فرمانداری شهرستان به ادارات مبنی بر شرکت گسترده در مسابقات از جمله حمایت های بخش دولتی با اداره کتابخانه ها در جهت برگزاری پرشور این جشنواره بود.

شیردل یادآور شد: توزیع تراکت و تبلیغات مسابقه در ادارات و سطح شهر، تشکیل مستمر جلسات با همکاران و تقسیم کار جهت حضور در مدارس، طبق برنامه زمان بندی شده، معرفی یک نماینده از هر مدرسه به منظور اجرای مشترک مسابقات نقاشی، حضور در بیش از ۲۰۰ کلاس و اجرای برنامه قصه گویی و جمع خوانی و در نهایت برگزاری مسابقه نقاشی، حضور در روستاهای زلزله زدۀ دوقلعه براشک و رزمگاه و اجرای مسابقه نقاشی، برگزاری مسابقه نقاشی همراه با اجرای نمایش در محل پارک جنگلی با همکاری اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان، بسیج و ستاد امربه معروف و نهی از منکر، اختصاص سیستم برای شرکت اینترنتی در مسابقه از دیگر فعالیت های کتابخانه بوده است.

وی افزود: تهیه میز جشنواره و نصب بنر مسابقه در داخل و بیرون کتابخانه، تعامل با خبرنگاران در شهرستان و انعکاس اخبار و فعالیت های جشنواره در روزنامه ها، تبلیغات پوستر و بنر در نماز جمعه شهرستان و توزیع پوستر در ادارات و سطح شهر های فریمان، فرهادگرد و سفید سنگ از مهم ترین برنامه های اجرایی این کتابخانه بود.شیردل با اشاره به آمار و ارقام ارائه شد از مشارکت شهروندان فریمانی در جشنواره در سری ابتدایی اعلام نتایج گفت: حاصل این فعالیت ها و نتایج شرکت ۴۶۵۷ نفر بود که ۴۳۶۲ نفر در مسابقات نقاشی و قریب به ۳۰۰ نفر در مسابقات مکتوب می باشد.

مسئول کتابخانه در پایان گفت: آنچه که باعث شد تا این اتفاق خوب رقم بخورد، انسجام و همدلی رمز موفقیت کتابخانه شهید مطهری فریمان و همچنین پیگیری های مستمر رئیس اداره کتنابخانه ها، محمد باقر قادری و همراهی و همکاری کتابداران شهرستان بوده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *