مارس 14th, 2018

حوادث چهارشنبه‌سوری خراسان‌ رضوی

۹۴ نفر در حوادث چهارشنبه‌سوری استان مصدوم شدند.
به گزارش خبرفریمان :بنابراعلام دانشگاه علوم پزشکی استان از ظهر روز گذشته تا ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه، ۲۳ اسفندماه سال جاری تعداد ۹۴ نفر مصدوم توسط اورژانس ۱۱۵ و یا با مراجعه شخصی به بیمارستان‌های استان به دلیل حوادث مربوط به چهارشنبه‌ پایان سال مراجعه کرده‌اند.
از این تعداد ۸۶ نفر با دریافت اقدامات درمانی سرپایی مرخص شده و هشت نفر نیز بستری شدند.
از مجموع ۹۴ مصدوم حوادث چهارشنبه آخر سال، بیمارستان امام رضا(ع) با ۲۸ مورد مراجعه مواجه بوده است؛ که از این تعداد ۲۲ نفر درمان و ترخیص و شش نفر بستری شده‌اند، به بیمارستان خاتم الانبیا(ع) ۲۱ نفر مراجعه داشته اند، که از این تعداد ۲۰ مورد درمان و یک نفر بستری شده است. همچنین در این مدت شش نفر به بیمارستان امدادی( شهید کامیاب) مراجعه کردند که از این تعداد 5مورد درمان و مرخص و یک مورد بستری گردیده است.
6 مصدوم در بیمارستان شریعتی به صورت سرپایی درمان و ترخیص شده‌اند. بیمارستان طالقانی با ۳۲ مراجعه کننده روبه رو بوده است که از این تعداد ۱۹  نفر درمان و ترخیص شده‌اند، یک نفر بستری و ۱۲ نفر هم به دیگر مراکز ارجاع داده شده‌اند.
بیمارستان هاشمی‌نژاد با 8 مورد مراجعه روبه رو بوده است که از این تعداد 7 مورد به درمان و ترخیص انجامیده و یک مورد بستری شده است.در این میان بیمارستان مهرگان نیز با 6 مورد مراجعه درمان و ترخیص مواجه بوده است.
بیمارستان‌های موسی ابن‌جعفر(ع) قوچان با 7 نفر مراجعه‌ی درمان و ترخیص، درگز و فریمان دو مورد مراجعه‌ی درمان و ترخیص، بردسکن یک مورد مراجعه و بستری و کاشمر، چناران، علوی و سرخس هر کدام یک مورد درمان و ترخیص روبه رو بوده‌اند.
در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور نیز مجموعا ۴۰ نفر بستری و ۲۰ نفر به صورت سرپایی درمان شده‌اند. بیمارستان سبزوار نیز هر ۱۶ مصدوم خود را به صورت سرپایی درمان و ترخیص کرده است.
گفتنی است بیشترین صدمات از ناحیه دست، سر، چشم و به صورت پارگی، بریدگی و سوختگی صورت و اندام‌ها بوده است.

انتهای پیام

 

 

#منبع:ایسنا خراسان

 


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *