آوریل 13th, 2018

دستگیری دو قاچاقچی و کشف حدود 2 کیلوگرم مواد افیونی در فریمان

پلیس شهرستان فریمان با دستگیری دو سوداگر مرگ حدود 2 کیلوگرم مواد مخدر را کشف کرد

به گزارش خبرفریمان:سرهنگ علی اکبر قربانی فرمانده انتظامی شهرستان فریمان در گفت و گو با خبرنگار خبرفریمان گفت: با کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع مواد افیونی توسط فردی سابقه دار در سطح شهرستان فریمان بلافاصله موضوع در دستور کار تیمی از پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت .
سرهنگ ” علی اکبر قربانی ” ادامه داد : مامورین با کنترل نامحسوس این فرد و اطمینان از جابجایی مواد افیونی توسط این متهم با خودرو پراید پس از هماهنگی مقام قضایی در اقدامی ضربتی وارد عمل شدند .
وی افزود : در این عملیات ، پلیس مبارزه با مواد مخدر با توقیف خودرو پراید و دستگیری فرد قاچاقچی در بازرسی از آن مقدار یک کیلو و 340 گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کرد
این مقام انتظامی اظهار داشت : در عملیاتی دیگر در راستای طرح کنترل محورهای مواصلاتی، ماموران انتظامی بخش قلندرآباد این فرماندهی هنگام گشت زنی در محور کله منار به یک دستگاه خودرو پژو 405 مشکوک که راننده خودرو بدون توجه به دستور ایست پلیس بر سرعت خود افزوده و متواری شد.
وی افزود: ماموران این فرماندهی ضمن اعلام موضوع به مرکز پیام و اجرای طرح مهار به تعقیب خودرو پرداختند وپس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو را با علائم هشدار دهنده متوقف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان فریمان اظهار داشت : در این عملیات ضمن دستگیری راننده مقدار بیش از نیم کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف گردید.
سرهنگ قربانی خاطر نشان کرد : متهمین پس از تشکیل پرونده راهی دادسرا شد .


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *