مارس 4th, 2018

دستگیری 17 سارق و خرده فروش مواد افیونی در فریمان

 فرمانده انتظامی شهرستان فریمان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری 17 سارق و خرده فروش مواد افیونی خبر داد.

به گزارش خبر فریمان :سرهنگ علی اکبر قربانی فرمانده انتظامی فریمان در گفت وگو با خبرنگار خبرفریمان گفت: پلیس این شهرستان با برنامه‌ریزی های مدون، برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده است.
وی افزود: در این راستا در هفته گذشته ،طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف دستگیری متهمان تحت تعقیب،اراذل و اوباش ، دستگیری سارقان و کشف اموال سرقتی و جمع آوری مواد محترقه و متوقف کردن متخلفان قوانین راهنمایی و رانندگی در سطح شهرستان اجرا شد.
سرهنگ قربانی تصریح کرد : در نتیجه تیم های تلفیقی این فرماندهی ،با هماهنگی مقام قضائی ،محل اختفای متهمین و هنجار شکنان اجتماعی را شناسایی و در عملیاتی منسجم موفق شدند 17 سارق و خرده فروش مواد افیونی را دستگیر کردند.
وی با اشاره به کشف مقادیری مواد مخدر سنتی و صنعتی و مواد محترقه عنوان کرد: در همین راستا 15 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف نیز توقیف و روانه پارکینگ شد.
فرمانده انتظامی شهرستان فریمان در پایان با تاکید بر اجرای طرح‌های پلیسی به صورت محسوس و نامحسوس در سطح شهرستان خاطر نشان کرد: مشارکت عموم شهروندان در ثبات امنیت نقشی مهم دارد و هرچه پیوند بین مردم و پلیس محکمتر و قوی تر باشد امنیت حاصل از آن پایدارتر و ملموس تر خواهد بود.

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *