ژانویه 25th, 2018

سید هادی شمس نجفی به سمت سرپرست حوزه مقاومت بسیج شهید محلاتی (ره) منصوب شد

فرمانده سپاه فریمان در حکمی سید هادی شمس نجفی را به سمت سرپرست حوزه مقاومت بسیج شهید محلاتی (ره) در فریمان منصوب کرد

به گزارش خبر فریمان:صبح امروز طی مراسمی در حوزه مقاومت بسیج شهید محلاتی(ره) شهرستان فریمان با حضور فرمانده محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فریمان و مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه در سپاه فریمان و مسئولین ادارات و شورای زحمت کش شهر و همچنین بسیجیان این شهرستان،برادر بسیجی سید هادی شمس نجفی سرپرست جدید این حوزه معارفه و از زحمات برادر پاسدار علی رحمانی زاده قدردانی شد.

فرمانده سپاه فریمان سرهنگ پاسدار حسین شمس،ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولین شهر و بسیجیان در این جلسه ده نکته به عنوان انتظار از بسیجیان را عنوان کرد: اولین مورد جذب،آموزش و سازماندهی،یکی از موضوعات مهم ،ایجاد جذب نیروهای جوان است آن هم در حوزه شهید محلاتی (ره) که حوزه شهر است و پنجاه در صد جمعیت شهرستان را در داخل خودش جای داده است.

وی تعامل و همکاری بین ادارات را دومین موضوع عنوان کرد واظهار داشت:باید بین تمامی ارگانها و نهادهایی که در شهرستان هستند تعامل و همکاری و هم افزایی باشد،بسیج باید در همه جا محور باشد،بسیجی  باید در وسط میدان باشد این فرمایش حضرت آقا است تا فضیلتهای اصلی انقلاب زنده بماند.

حسین شمس گفت:سومین موضوع توجه به بعد مسجد محوری است وتاکید بر برنامه های تربیتی معرفتی و بصیرتی و تاکید بر بعد صالحین است،اساس بسیج برگرفته از مسجد است،مسجد سنگر ماست،عزیزان پیشکسوتی که در جلسه حضور دارند میدانند که اصل و اساس بسیج از مساجد شکل گرفت و اکنون هم تاکید بر همین موضوع است،یعنی ما مساجدمان را باید با حضور بسیجیان در برنامه های مختلف تقویت کنیم.

فرمانده سپاه فریمان چهارمین موضوع را شناسایی و سازماندهی مدیران جهادی و انقلابی و جوان  بیان کرد و گفت:همه بسیجیان دارای این نیرو هستند اما کسانی که دارای نمره بالاتری هستند را در بحث فرمانده پایگاه،شورای پایگاه،فرمانده گردان،ارکان گردان و شورای حوزه سازماندهی شوند و تاکید میکنم نیروهای جوان در کنار نیروهای پیشکسوت از تجربیات این عزیزان استفاده نماییند.

وی افزود:پنجمین موضوع تاکید بر اردوهای جهادی و محرومیت زدایی و تلاش برای رفع آسیبهای اجتماعی است که یکی از ماموریتهای مهم ما در بسیج این است که ما کمک کنیم به مردم و در این راستا باید آسیب شناسی شود و نباید نسبت به موضوعات جامعه بی تفاوت باشیم.

حسین شمس ششمین موضوع را اجرای برنامه های فرهنگی و استفاده از فرصتها و شناسایی آسیبها و رفع آن در راستای مقابله با جنگ نرم بادشمن دانست و گفت:در جنگ نرم  نه تنها حالت تدافعی بلکه باید حالت تهاجمی در مقابل دشمن داشته باشیم،در جنگ سخت ما سرافراز بیرون آمدیم و دشمن هم توان مقابله با ما را ندارد،پیشنهاد من به شما در حوزه ایجاد یک هیئت اندیشه ورز از عزیزان پیشکسوت و جوانان و عزیزان خوش فکر استفاده شود تا عزیزان مسائلشان را مطرح کنند.

وی اشرافیت کامل اطلاعاتی در حوزه استحفاظی برای یک فرمانده را به عنوان هفتمین موضوع خواندو گفت:یک فرمانده باید اشرافیت کامل اطلاعاتی در حوزه استحفاظی خودش داشته باشد و کمک به امنیت شهروندان عزیز را در انجام گشتهای بسیجی محله محور و تورهای ایست و بازرسی داشته باشد که در سطح کشور هم این کار در حال اجرا می باشد.

فرمانده سپاه فریمان توجه به فضای مجازی را هشتمین موضوع عنوان کرد و گفت:در بحث فضای مجازی اتظار ما از فرمانده عزیز جدید و تک تک شما عزیزان این است که توجه ویژه به فضای مجازی بشود و آن هیئت اندیشه ورزی که قرار است تشکیل شود،در این موضوع اولویت داده شود تا گامهای مفیدی در این راستا برداشته شود.

وی نهمین موضوع را توجه به آموزشهای آمادگی جسمانی و رزمی و ورزشهای بومی،محلی دانست و گفت: باید توجه به بعد مسائل جسمانی در کنار مسائل مذهبی داشت و آموزش های ورزشی را هم در گردان هم در پایگاه ها داشته باشیم.

سرهنگ حسین شمس آخرین موضوع را تاکید بر هفت جایگاه مهم دانست و گفت:در پایگاه ها و در حوزه در کنار فرماندهی جانشین خوب باید باشد،مسئول نیروی انسانی خوب،مسئول تعلیم و تربیت،مسئول فرهنگی،مسئول اطلاعات،مسئول عملیات،مسئول سازندگی،که اگر بتوانیم این مسئولیتها را به نیروهای خوب و فعال،با انگیزه،مسئولیت بدهیم،خیلی از مشکلات ما حل شده است و تاکید بر این است که در این جایگاه ها توجه ویژه شود.

در پایان این مراسم حکم سرپرستی برادر بسیجی سید هادی شمس نجفی توسط برادر سرهنگ دوم پاسدار محمد رحیمی قرائت و توسط فرمانده محترم سپاه فریمان اعطاء شد و همچنین از زحمات برادر پاسدار علی رحمانی زاده  توسط مسئولین تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

 

 

 

عکس یادگاری جمعی از بسیجیان با فرمانده هان جدید و قدیم حوزه شهیدمحلاتی(ره)

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *