دسامبر 23rd, 2017

عباسعلی صفایی به سمت فرماندار شهرستان فریمان منصوب شد

وزیر کشور در حکمی عباسعلی صفایی را به سمت فرماندار شهرستان فریمان در استان خراسان رضوی منصوب کرد.

به گزارش خبر فریمان:ظهر امروز طی مراسمی در شهرستان فریمان با حضوردکتر حسینی معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی و مسئولین دولتی،نظامی و انتظامی این شهرستان، عباسعلی صفایی فرماندار جدید این شهرستان معارفه و از زحمات محمد حسین یساقی قدردانی شد.

عباسعلی صفایی ضمن عرض خیر مقدم و خوشامد گویی به شهروندان فریمانی در اولین سخنرانی خود در جمع مردم فریمان گفت:اینجانب تشکر ویژه دارم از خدمات جناب مهندس یساقی و همچنین تشکر از حضورهمه شما عزیزان فریمانی که با توجه به قومیت های  مختلف به عنوان یک رنگین کمان در سایه نظام جمهوری اسلامی وحدت و همدلی رو به نمایش گذاشتید.

وی گفت:باتوجه به فرموده مقام معظم رهبری بحث اقتصاد مقاومتی به عنوان یک نقشه راه،ان شاءالله باید همه عزیزان همت کنند،این وظیفه تنها برای دولت نیست که این همه مسایل و مشکلاتی که در این حوزه ها است با توجه به تحریم هایی که از گذشته بوده و هنوز هم بعضی از آنها به شدت ادامه دارد بتواند به تنهایی مشکلات رو حل بکند،نیاز به کمک تک تک آحاد جامعه و خصوصا فرهیختگان و نخبگان جامعه هست که ان شاءالله امید واریم با همت یکایک شما عزیزان بتوانیم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

فرماندار جدید فریمان گفت: تخصص بنده در حوزه کشاورزی و روستا است و روستا زاده هستم و این افتخار رو دارم که خداوند توفیقی داده که در نظام جمهوری اسلامی خدمتگذار مردم عزیز و ولایی این منطقه باشم.

ایشان در ادامه گفت:نگاه ما به بحث بهره وری آب است،عزیزان همه می دانیم توصعه پایدار زمانی تحقق پیدا می کند که مقوله آب که ما در یک منطقه نیمه خشک و خشک هستیم بیش از جاهای دیگر به آن بهاء بدهیم و جلو گیری کنیم از افت آبهای  زیر زمینی تا در آینده بتوانیم در توصعه چه در بخش کشاورزی و چه صنعت ان شاءالله قدم های محکمتر برداریم.

وی افزود:روستای آباد شهر آباد را رقم می زند فریمان در،دروازه یک کلان شهر مذهبی می تواند یک فرصتی باشد هم برای فریمانی های عزیز و کل استان و در کل کشور بتواند جایکاه خودش را بیش از پیش ان شاءالله به جامعه به اثبات برساند و از این ظرفیت استفاده لازم را ببریم.

عباسعلی صفایی در پایان گفت:  به هیچ وجه راضی نیستم تقدیر و تشکر از بودجه دولتی برای بنده استفاده شود،صلاح نمی بینم هزینه ای کنید که خدایی نکرده یک هزینه مضاعف برای بیت المال باشد،همین که به صورت تلفنی یا در شبکه های مجازی اعلام می کنید کفایت می کند.

در پایان توسط مجری برنامه آقای روشندل حکم فرماندار جدید فریمان قرائت شد: در حکم دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به عباسعلی صفایی:به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم خراسان رضوی به سمت فرماندار شهرستان فریمان منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاستهای دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای “مدظله العالی” موفق باشید.

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *