فوریه 9th, 2017

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فریمان:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فریمان گفت: مردم با شرکت در حماسه بزرگ ملی با آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید عهد می‌کنند./ حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری الگوی کامل انقلابی‌بودن و انقلابی عمل‌کردن می‌باشند.

سرهنگ دوم پاسدار حسین شمس، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فریمان صبح امروز در گفتگو با خبرفریمان ضمن تبریک فرارسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و عرض تسلیت ایام شهادت ام‌ابیها فاطمه‌زهرا(س)، حضور همه مسلمانان جهان به ویژه ملت شریف ایران و همشهریان فریمانی اظهارداشت: دهه فجر در حقیقت یادآور حماسه حضور، ایثار و مجاهدت ملت مؤمن و انقلابی ایران اسلامی و پاسداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) است.

سرهنگ دوم پاسدار شمس، عامل اصلی در پیروزی ملت علیه نظام ستمشاهی را در توکل به خدا، ایمان راسخ به وعده و نصرت الهی و اراده فولادین حضرت امام(ره) و مردم ایران دانست که موجب پیشرفت ما در عرصه های مختلف علمی، نظامی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی شده‌است.

سرهنگ شمس عامل دیگر موفقیت نظام اسلامی را روحیه جهادی و انقلابی مردم و مسئولان بیان‌کرد و اظهارداشت: مقام معظم رهبری تاکید زیادی به واژه‌های مهمی از جمله انقلابی‌گری، داشتن روحیه انقلابی، انقلابی‌بودن و انقلابی‌ماندن دارند.

شمس حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری را الگوی کامل انقلابی‌بودن و انقلابی عمل‌کردن برشمرد و افزود: در شرایط کنونی کشور، انقلابی‌گری ملاک و معیار برای دسته‌بندی جریان‌ها، احزاب‌، گروه‌ها و شخصیت‌های سیاسی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فریمان تصریح‌کرد: انقلابی‌بودن دارای 5 مرحله انقلاب، تشکیل نظام، تشکیل دولت اسلامی، شکل‌دهی به جامعه و ایجاد تمدن اسلامی در گستره جهانی است خاطرنشان‌کرد: برای انقلابی‌ماندن باید در تمامی مراحل، با فکر و گفتمان انقلابی، افراد و نهادهای انقلابی همراه بود.

سرهنگ دوم پاسدار شمس با بیان این مطلب که انقلابی‌گری نقشه راهی است که می‌تواند ضامن کارآمدی نظام و اقتدار ملی شود و بدیهی است که تمام کسانی که به غیر از این راه و مسیر اعتقاد داشته باشند در جریان غیرانقلابی قرارگرفته‌اند.

سرهنگ شمس گفت: جریان‌ها، احزاب و شخصیت‌های برخوردار از شاخصه‌های انقلابی در یک مسیر و روی یک ریل حرکت‌کرده و می‌کنند که این، همان ریل‌گذاری حضرت امام خمینی(ره) برای حرکت به سمت تحقق حاکمیت دین خدا و کشور عزیز ما ایران و جهان اسلام است.

شمس حضور در راهپیمایی 22 بهمن را یک فریضه دینی و ملی توصیف‌کرد و اظهارداشت: مردم با شرکت در این حماسه بزرگ ملی با ارمان‌های امام راحل(ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید عهد می‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فریمان راهپیمایی 22 بهمن را عرصه نمایش اراده و ایمان مردم انقلابی در حمایت از نظام اسلامی، رهبری و اصول انقلاب اسلامی برشمرد و اظهارکرد: حضور در این جشن ملی در حقیقت در مسیر حرکت به سوی ایجاد تمدن اسلامی در گستره جهانی و یکی از شاخصه های مهم انقلابی‌ماندن است.

سرهنگ دوم شمس در پایان از مردم انقلابی فریمان دعوت‌کرد همچون سال‌های گذشته با حضور پرصلابت خود در راهپیمایی یوم الله 22بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و مستکبران عالم به ویژه آمریکا و اسرائیل بکوبند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *