آوریل 10th, 2018

فریمان پیشتاز در کتابخوانی

فريمان براي دومين سال پيايي مقام اول نشست های کتابخوان را کسب کرد

به گزارش خبرفریمان:رئیس اداره کتابخانه های عمومی فریمان در گفتگو با خبرنگارخبرفریمان گفت: اداره کتابخانه های عمومی فریمان برای دومین سال پیاپی رتبه اول استان خراسان رضوی را درخصوص برگزاری نشست های کتابخوان کسب کرد.

محمدباقر قادری گفت: در ابتدای سال برنامه نشست های کتابخوان برای هر کتابخانه 6 نشست کتابخانه ای و 6 نشست مدرسه ای از طرف نهاد کتابخانه ها ابلاغ می شود که با توجه به وجود دو کتابخانه تعداد نشست ها برای این شهرستان جمعا 24 نشست در نظر گرفته شده است.
قادری افزود: در سال گذشته با تلاش کتابداران کتابخانه های عمومی فریمان و با همکاری بسیار خوب مدیریت آموزش و پرورش و مدیران مدارس تعداد 14 نشست کتابخانه ای و 136نشست مدرسه ای برگزار شد که در مجموع با 150 نشست و 625% رشد رتبه اول استان ا به خود اختصاص داد.
قادری گفت: نشست های کتابخوان در واقع معرفی کتاب های خوانده شده و اشتراک گذاری آنها برای سایرین است که خوشبختانه با همکاری بسیار خوب آموزش و پرورش کتابخانه شهید مطهری فریمان در بین 110 کتابخانه استان در مجموع با 127 نشست در رتبه اول استان قرار گرفت و در مجموع ارزیابی صورت گرفته در کل شهرستان با رشد 625 درصدی برای دومین سال پیاپی در جایگاه نخست قرار گرفت.

برچسب‌ها


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *