ژانویه 15th, 2018

كينه جويي كثيف مرد جوان در ماجرای ازدواج همسر سابقش

فرمانده انتظامي شهرستان فريمان از دستگيري فردي كه عكس هاي خصوصي همسر سابق خود را در شبكه هاي اجتماعي تلفن همراه منتشر كرده بود خبر داد.

سرهنگ «علی اکبر قربانی» در گفتگو با خبرنگار خبر فریمان گفت: در پي اعلام شكايتی مبنی بر انتشار تصاویر خصوصي خانمی جوان در شبكه هاي اجتماعي تلفن همراه ، موضوع به صورت ويژه در دستور کار پلیس فتا فريمان قرار گرفت .
وی افزود : تحقیقات اولیه پليس حاكي از آن بود كه در یکی از شبکه های اجتماعی، عكس هاي زن جوان (شاكي پرونده ) به عنوان تصاوير پروفایل انتخاب و منتشر شده است .
سرهنگ قرباني افزود:تحقيقات گسترده پليسي در اين رابطه به سرنخ ها و ادله اي رسيد كه منجر به شناسايي عامل اين اقدام مجرمانه و غير اخلاقي شد.
وي خاطر نشان كرد: پليس با هماهنگی مقام قضایی و در اقدامي غافلگيرانه اين مرد جوان را دستگير كرد .
سرهنگ قربانی گفت: متهم پس از مواجهه با مدارک و مستندات رایانه ای و غير قابل انكار پليس به بزه انتسابی اعتراف كرد و انگیزه اين كار را منصرف كردن خواستگار همسر سابقش اعلام كرد.
وی با اشاره به اين مطلب كه متهم براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شده است تاكيد كرد: برابر قانون مبارزه با جرائم رایانه ای، هر گونه سوء استفاده از اطلاعات شخصی دیگران و انتشار تصاویر آنها جرم محسوب می شود و افراد مجرم تحت پيگيرد قانوني قرار مي گيرند.

 

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *