فوریه 22nd, 2018

متلاشی شدن باند سرقت به عنف احشام در کمتر از یک ساعت توسط پلیس فریمان

باند سارقان به عنف احشام با سرعت عمل پلیس شهرستان فریمان در کمتر از یک ساعت پس از ارتکاب جرم متلاشی شد.

به گزارش خبرفریمان :باند سارقان به عنف احشام با سرعت عمل پلیس شهرستان فریمان در کمتر از یک ساعت پس از ارتکاب جرم متلاشی شد.
سرهنگ “علي اکبر قربانی ” فرمانده انتظامی شهرستان فریمان در گفت و گو با خبرنگار خبرفریمان گفت : روز گذشته سه مرد جوان با سر و صورت پوشیده با ضرب و شتم و بستن دهان و دست چوپان گله ای گوسفند در محدوده روستای “چنار” تعداد 10 راس گوسفند را بوسیله 2 دستگاه خودرو پراید و تیبا به سرقت بردند.
وی ادامه داد : چوپان 60 ساله با تلاش زیاد خود را رها و از طریق کارگران معدنی در همان حوالی موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش می کند.
سرهنگ قربانی تصریح کرد: با اعلام سرقت به عنف بلافاصله طرح مهار به اجرا و تمامی محورهای مواصلاتی مسدود و کمتر از یک ساعت خودرو تیبا با 2 سرنشین توسط ماموران پاسگاه “بالابند” شناسایی و با علائم هشدار دهنده متوقف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان فریمان عنوان کرد : خودرو پراید نیز توسط تیمی از پلیس آگاهی شناسایی که راننده به محض مشاهده خودرو پلیس متواری ماموران این فرماندهی پس از طی مسافتی تعقیب و گریز با رعایت قانون به کارگیری سلاح خودرو متوقف و راننده آن را دستگیر کردند.
سرهنگ قربانی خاطر نشان کرد : با توجه به سرقت های مشابه در شهرستان های همجوار و سوابق متعدد در پرونده اعضای این باند، با هماهنگی مقام قضائی تحقیقات از آنان برای کشف دیگر جرائم احتمالی در پلیس آگاهی فریمان ادامه دارد.

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *