آگوست 27th, 2017

مراسم اختتامیه کلاسهای اوقات فراغت اداره آموزش و پرورش فریمان برگزار شد

آئین اختتامیه کلاس های اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی تربیتی شهید مطهری و عترت شهرستان فریمان برگزار شد.

به گزارش خبرفریمان آئین اختتامیه کلاس های اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی تربیتی شهید مطهری و عترت شهرستان فریمان با حضور جمعی از مسئولان، دانش آموزان و والدین آنان در محل سالن ورزشی شهید مطهری فریمان برگزار شد.

در این مراسم احمد برزخی فریمانی، مدیر آموزش و پرورش فریمان اظهار داشت: گذراندن اوقات فراغت در تمام دوران زندگی انسان به ویژه دوران نوجوانی نقش مهمی دارد و دلپذیرترین اوقات زندگی آنان محسوب می شود.

برزخی فریمانی افزود: شناخت نیازمندی ها و برنامه ریزی صحیح برای اوقات فراغت دانش آموزان باعث می شود تا خلاقیت، نوآوری و شکوفایی خود را نشان دهند.

برزخی در ادامه افزود: برگزاری کلاسهای اوقات فراغت در تابستان برای دانش آموزان و والدین یک امر ضروری است و مسئولان برگزار کننده اوقات فراغت باید طوری بیندیشند که این کلاسها در تابستان برای دانش آموزان لذت بخش و همراه با اشتیاق و یادگیری مهارتی وخاطره انگیز باشد.

برزخی از معاون پرورشی، کارشناسان حوزه پرورشی، مدیران و عوامل اجرایی کانون های فرهنگی تربیتی شهید مطهری وعترت و نیز کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش به خاطر برگزاری مطلوب کلاس های اوقات فراغت در تابستان 96 قدردانی کرد.

در این مراسم برنامه هایی همچون نمایش طنز، سرود، مداحی، رقص محلی، ورزش های رزمی و غیره به همت هنرمندان فریمان و دانش آموزان عضو این کانون ها برگزار شد.

در پایان مسئولان حاضر در مراسم ضمن بازدید از نمایشگاه فعالیت های دانش آموزان در طول برگزاری کلاس های اوقات فراغت از زحمات مربیان با اهدای هدایایی قدردانی کردند و به دانش آموزان حاضر در مراسم به قید قرعه هدایایی از قبیل توپ، تبلت و دو دستگاه دوچرخه اهدا شد.

انتهای خبر/


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *