فوریه 23rd, 2018

سررشته تمام اغتشاشات اخیر به آمریکا ختم می‌شود

خطیب نماز جمعه فریمان به خوشحالی امروز استکبار در پی حوادث اخیر تهران اشاره کرد و گفت: سررشته تمام اغتشاشات اخیر به آمریکا ختم می‌شود.

به گزارش خبر فریمان:حجت الاسلام محمد حسین ایزدی امام جمعه فریمان در خطبه های نماز جمعه امروز گفت:تسلیت عرض می کنیم شهادت تنی چند ازنیروهای انتظامی و بسیج را که در حادثه برخورد با آشوب گران در تهران.

حجت الاسلام ایزدی گفت:همان کسانی که حرف از حقوق بشر می زنند در آمریکا و در انگلیس یا صهیونیستها این روزها دارند خوشحالی می کنند،زیرا که سر رشته تمام این جنایتها را ما در آنجا می توانیم بجوییم، دشمنانی که با تمام حرکاتشون نتوانستند،اینجا خواستند انجام بدهند که به لطف الهی این آرزو را به گور خواهند برد.

وی گفت:تسلیت عرض میکنیم درگذشت چیزی در حدود 65 تن از هموطنانمان در حادثه سقوط هواپیما و همینجا نیز تشکر می کنیم از برگزاری خوب مسابقات کشتی با چوخه ای که متشکل از 6 استان خراسان رضوی و خراسان شمالی و خراسان جنوبی و تهران و مازندران و گلستان،شهرستان فریمان افتخار میزبانی را داشت که در حدود 300 کشتی گیر حضور داشتند در 32 تیم که باز هم جوانان ما نشان دادند ورزشکاران فریمانی رتبه اول و مشهد رتبه دوم و شیروان رتبه سوم را کسب نمودند،بنده اینجا لازم می دانم تقدیر و تشکر و آرزوی توفیق کنیم برای آن ورزشکار مهمان عزیز جناب آقای محمد آرام پور کشتی گیر وزن سنگینی که رتبه سوم را کسب کرد الحمدلله هنگام اذان به نماز ایستاد و این فرهنگ زیبا را در کنار ورزش به سایر عزیزان نشان داد و امیدواریم روزی برسد که همه ما در در هنگام نماز توجه ما به خداوند تبارک و تعالی باشد.

محمد حسین ایزدی گفت:رقابتهایه ورزشی که در روزهای اخیر بهمن انجام شد محصول همدلی،مشارکت،صمیمیت و مهربانی در بین مسئولین بود و لازم می دانم که از همینجا تقدیر و تشکر کنیم از نماینده خوب و عزیز در مجلس اسلامی،فرماندار محترم،شورای محترم شهر،شهردار گرامی و همه اداراتی که این همکاری را انجام دادند،اداره ورزش و جوانان جناب آقای صیامی، ریاست محترم هیئت کشتی جناب آقای موسوی که این برآیند همدلی ها ،مهربانی ها و صمیمیت ها است.

خطیب نماز جمعه فریمان گفت:روز امور تربیتی و تربیت اسلامی را در پیش رو داریم در هشتم اسفند که یادگار شهیدان بزرگوار رجایی و باهنراست در سال 1359که ستادهای امور تربیتی را در مدارس تشکیل دادند،شهید رجایی فرمودند:مربیان امور تربیتی سربازان انقلاب در آموزش و پرورش هستند و شهید با هنر هم فرمودند:مربیان زمانی با انبیاء هم صف هستند که آموزش را از محتوای تزکیه پر کنند.

وی در ادامه گفت:مرحوم حضرت امام  جمله بسیار زیبایی دارند،فرمودند اگر تهذیب در کار نباشد علم توحید هم به درد نمی خورد،یعنی اگر کسی علم حوزوی هم بخواند ولی تهذیب نداشته باشد این علم به سود مردم نخواهد بود و دانشی خوب است که همراه با پرورش باشد.

وی بیان کرد:اگربرسی کنیم یکی از مهمترین اهداف تشکیل ستاد تربیتی در مدارس،انتقال ارزشهای دینی و فرهنگی انقلاب اسلامی به مدارس که از مهمترین اهداف آن است و حراست از مرزهای اعتقادی و حفظ دستاوردها و ارزشهای انقلابی در مدارس است.

وی افزود:مقام معظم رهبری هفته گذشته فرمایشات زیبایی داشتند،هشدار دادند من وظیفه دارم خطر را به مردم عزیزم بگویم ما اگر به سمت اشرافی گری حرکت کردیم و اگر بجای تکیه بر مردم به خارجی ها تکیه کردیم و امیدمان را به بیگانگان بستیم،این حرکت به سمت ارتجاع است و برای حفظ انقلاب باید کشور را از افتادن به دام وابستگی به خارج باز داشت،چه به لحاظ اقتصادی و چه به لحاظ های دیگر،کشور باید استقلال خود را حفظ کند.

 

برچسب‌ها,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *