می 3rd, 2015

معرفی برترین های سی و سومین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی گروه 2 استان در فریمان

مراسم اختتامیه سی و سومین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی گروه 2 استان خراسان رضوی با حضور امام جمعه شهرستان، مسئولین استانی؛شهرستانی و دانش آموزان شرکت کننده در این مسابقات در روز شنبه 94/02/12 در محل سالن شهید مطهری فریمان برگزارگردید و نفرات برتر مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش فریمان، مراسم اختتامیه سی و سومین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی  در بخش پسران در گروه 2 استان خراسان رضوی  با حضور امام جمعه شهرستان، مسئولین استانی؛شهرستانی و دانش آموزان شرکت کننده در این مسابقات در روز شنبه 94/02/12 در محل سالن شهید مطهری فریمان برگزارگردید و نفرات برتر مشخص شدند.

سید ابوالفضل طباطبایی امام جمعه شهرستان فریمان در این جلسه ضمن تشکر از حضورسفیران قرآنی در شهرستان فریمان گفت: قرآن کریم یک نعمت الهی است که اگر به دست انسان رسید نباید از دستش بدهد. قلب امام زمان امروز فرودگاه قرآن است قلب ما با قلب امام زمان آمیخته شده است. چون ناب ترین سروده الهی سرود کلام وحی است که در اختیار شما سفیران قرآنی قرارداده شده است.

وی درادامه خطاب به دانش آموزان قرآنی خاطرنشان کرد: بیشترین سرود و زمزمه زبان شما باید کلام وحی الهی باشد و این زبان شما نباید به سروده ای دیگر باز شود. شما باید در قرآن حرفه ای کار کنید تا در آینده جزء حافظان وقراء برتر کشوری باشید. و این عرصه قرآنی را  پیش ببرید.

IMG_5675

احمد برزخی فریمانی مدیر آموزش و پرورش فریمان در آغاز این مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت علی (ع) و گرامیداشت هفته معلم  و تشکر از حضور دانش آموزان، مربیان و مسئولین در این مراسم ، بیان کرد: قرآن را سرلوحه کار فرنهنگی وهدفتان قرار دهید تا انشاالله قرآن پشت و پناه شما در آینده باشد. امیدواریم به سلامتی به شهرستانهای خود برگردید

.

وی در ادامه از مسئولان شهرستان بویژه امام جمعه شهرستان در برگزاری این مسابقات تقدیر و تشکر کردند.

درپایان این اختتامیه به بیش از 100 نفر از دانش آموزان برتر قرآنی در رشته های قرائت، حفظ، نهج البلاغه،تفسیر، صحیفیه سجادیه و اذان که رتبه های اول تا سوم را کسب کرده اند لوح تقدیر وهدایایی توسط مسئولین  اهداءگردید.

در این دوره از مسابقات تعداد500نفر از دانش آموزان از 16 شهرستان در گروه 2مسابقات استان با هم به رقابت پرداختند.811168111781118


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *