جولای 14th, 2017

نظام مقدس جمهوری اسلامی خاری بر چشم دشمنان انقلاب است

خطیب جمعه فریمان اظهارکرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی خاری بر چشم دشمنان انقلاب است، بنابراین دشمنان امروز به دنبال تخریب این نعمت الهی و زیر سوال‌بردن نهادهای انقلابی همچون شورای نگهبان و سپاه پاسداران است که عبور از این حربه مستلزم حضور همه جانبه مردم در صحنه دفاع از انقلاب و ارزش‌های نظام اسلامی است.

به گزارش خبرفریمان، امام جمعه شهرستان فریمان در خطبه‌های نمازجمعه این هفته که در محل مسجد جامع این شهر برگزارشد، با توصیه به همه نمازگزاران به رعایت تقوی الهی و ترک محرمات گفت: خداوند متعال از کسانی که دنیا را هدف و مقصد نهایی خود قرارداده‌اند، متنفر است.

حجت الاسلام محمدحسین ایزدی یزدان آباد با بیان این که همه می‌دانیم که هر چیزی که قیمتی شده است، همه به دنبال آن هستند و چشم طمع به آن دوخته می‌شود، اظهارکرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی خاری بر چشم دشمنان انقلاب است، بنابراین دشمنان امروز به دنبال تخریب این نعمت الهی و زیر سوال‌بردن نهادهای انقلابی همچون شورای نگهبان و سپاه پاسداران است که عبور از این حربه مستلزم حضور همه جانبه مردم در صحنه دفاع از انقلاب و ارزش‌های نظام اسلامی است.

حجت الاسلام ایزدی ایجاد اختلاف در بین مردم، سوء‌مدیریت حاکمان و دنیاگرایی آنان و تهاجم فرهنگی را از عوامل هجمه‌های دشمن علیه نظام برشمرد و یادآور شد: در دوران حاکمیت مسلمانان در آندلس وقتی مسیحیان دیدیند با هجمه‌ اقتصادی و نظامی نمی‌توانند با مسلمانان مقابله کنند به تهاجم فرهنگی پرداختند.

وی با بیان این که عفاف و حجاب نقش مهمی در امنیت جامعه ایفا می‌کند، تصریح کرد: افزایش آمار طلاق و بررسی آن نشان می‌دهد، که یکی از عوامل بروز این پدیده ناخوشایند بی‌عفتی و بی‌حجابی در سطح جامعه و نیز فضای مجازی است.

حجت الاسلام ایزدی با اشاره به اینکه دشمن درصدد است فرهنگ و سبک زندگی ما را تغییر دهد، خاطرنشان کرد: فتنه گر و دشمن همیشه هست و در هر مقطع در شکل خاص خود بروز می‌کند و سعی دارد آهسته آهسته سنگرهایی که از ما محافظت می‌کند را از طریق تهاجم فرهنگی تخریب کند.

خطیب جمعه فریمان با بیان این که در سطح شهرستان فریمان رفته‌رفته حجاب شکل دیگری به خود گرفته است، تاکیدکرد: والدین نسبت به نوع پوشش دختران خود دقت بیشتری داشته‌باشند.

حجت الاسلام ایزدی در پایان با تبریک آزادسازی دومین شهر عراق پس از سه سال محاصره داعش تصریح کرد: رمز موفقیت و پیروزی عراق اتحاد همه گروه‌ها و توجه به مرجعیت بود.

انتهای خبر/

برچسب‌ها, ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *