آگوست 17th, 2017

يادواره شهيد محسن حججي در فريمان برگزار شد

يادواره شهيد محسن حججي شهيد بي‌سر مدافع حرم در محل مهديه شهيد تقوي فريمان برگزارشد.

به گزارش خبرفریمان، يادواره شهيد محسن حججي شهيد بي‌سر مدافع حرم با حضور فرمانده و نمایندگه ولی فقیه در سپاه فریمان در محل مهديه شهيد تقوي فريمان برگزارشد.

حجت الاسلام محمدحسين ايزدي يزدان‌آباد در اين مراسم اظهار کرد: طبيعت دنيا اين است که نام انسان در لابلاي ورق‌هاي تاريخ گم مي‎شود اما نام برخي انسان‌ها تا ابد بر تارک تاريخ مي درخشد.

امام جمعه شهرستان فريمان افزود: انسان ها در اين دنيا بر مبناي کلمه طيبه و خبيثه بر دو قسم شجره طيبه و خبيثه تقسيم مي شوند چرا که برخي همچون درختي تنومند و پرثمر هستند اما برخي زود از بين مي‌روند.

حجت الاسلام ايزدي اظهار کرد: شهدا از جمله انسان‌هايي هستند که هرگز به فنا نمي روند و همواره جاويد و زنده هستند چرا که با خون خود درخت اسلام را آبياري کرده‌اند و تا زماني که اين درخت پابرجا باشد نام و ياد آن‌ها نيز در تاريخ ماندگار خواهد بود.

حجت الاسلام ايزدي گفت: در همين زمان رفتار شهيد حججي که در اوج جواني از تمامي لذايذ دنيوي دست کشيد و در راه دفاع از حريم اهل بيت شجاعانه سر سپرد، الگويي براي تمامي ما شد.امام جمعه فريمان خاطرنشان کرد: رفتار و کردار شهيد حججي با والدين،همسر و فرزندش و توجه به محرومان الگويي شايسته براي جوانان جامعه است.

گفتني است در اين مراسم زيارت پرفيض عاشورا قرائت و مديحه سرايي اهل بيت(ع) توسط مداحان شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/

  • DSC02916
  • DSC02917

برچسب‌ها, , ,


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *