دسامبر 10th, 2017

کشور های اسلامی برای آزادی قدس با ثروت و سلاح به میدان بیایند

سفیر فلسطین در تهران گفت: کشوری که ثروت دارد با ثروتش و کشوری که سلاح دارد، سلاح تدارک ببیند تا یک ارتش اسلامی قوی برای آزادی نه‌تنها قدس بلکه برای آزادی فلسطین ایجاد شود.

صلاح الزواوی در گفت‌وگو با صبح توس، در خصوص اقدام اخیر ترامپ برای جابه‌جایی سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس شریف، اظهار کرد: بهتر است به سخن امام خمینی(ره) اشاره کنیم که ایشان آزادی قدس شریف را به آزادی و استقلال ایران گره زدند و گفتند که قدس باید آزاد شود.

سفیر فلسطین در تهران اضافه کرد: در همین راستا ایشان اعلام کردند که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز قدس باشد و متأسفانه در همان زمان صدام به ایران حمله کرد و در همین موقع که خبر جنگ به امام راحل رسید ایشان فرمودند راه قدس از کربلا می‌گذرد و خیر در آن چیزی است که اتفاق می‌افتد.

وی بیان کرد: برای این اتفاقی هم که اخیرا از جانب آمریکا برای جابه‌جایی سفارت افتاده است ما هم می‌گوییم خیر در آن چیزی است که اتفاق می‌افتد چراکه باعث وحدت فلسطینی‌ها و کشورهای اسلامی حول مسئله فلسطین رخ می‌دهد.

زوازی عنوان کرد: بدون تردید آزاداندیشی باید به آزادی فلسطین فکر کند و امید داریم که تمامی کشورهای اسلامی به عنوان پشتیبان فلسطین در این ماجرا حضور می‌یابند.

سفیر فلسطین در تهران تأکید کرد: آزادی فلسطین به زودی اتفاق می‌افتد به برکت انقلاب اسلامی و وحدت بین مسلمین برای حل اختلافات خیلی کمک بزرگی است.

وی یادآورشد: دیگر کشورهای اسلامی هیچ بهانه‌ای برای پشتیبانی از ترامپ ندارند، کشوری که ثروت دارد با ثروتش و کشوری که سلاح دارد، سلاح تدارک ببیند و در کل هر کشوری که توان حمایت دارد به میدان بیاید جهت ایجاد یک ارتش اسلامی قوی برای آزادی نه‌تنها قدس بلکه برای آزادی فلسطین.

برچسب‌ها


ایمیل سایت:  info@jamerooz.ir                         شماره سامانه پیامک سایت:    30007008888800


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *